Mezinárodní konference PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

45. konference s mezinárodní účastí Projektování a provoz povrchových úprav se koná 13. - 14. 3. 2019 nově v hotelu Olšanka v Praze 3, 45 let tradice – záruka spolehlivosti a kvality. Konference se koná ve spolupráci s Asociací korozních inženýrů, Českou společností povrchových úprav, Asociací českých a slovenských zinkoven, vědecko-výzkumnými ústavy, vysokoškolskými pracovišti, státními orgány, českými i zahraničními firmami, mediálními partnery. Konference se koná již několik let pod záštitou Hospodářské komory ČR.

Akce je určena pro široký okruh posluchačů: majitele a pracovníky lakoven, galvanizoven a zinkoven, technology a mistry povrchových úprav, řídící technicko-hospodářské pracovníky, konstruktéry, projektanty, pracovníky marketingu, výrobce, distributory a uživatele nátěrových hmot, požární a bezpečnostní techniky, pracovníky státní správy, odborných škol aj.

Firmy mají možnost prezentace: stránková inzerce ve sborníku, krátké vystoupení zástupce firmy v programu konference a stoly k provádění obchodní, propagační a konzultační činnosti.

Informace u pořadatele:

   PhDr. Zdeňka Jelínková, CSc. - PPK

     + Dr. Zdeňka Trávníčková, CSc.           

     Korunní 67, 130 00 Praha 3

     E-mail: konferencepppu@seznam.cz 

                 www.konferencepppu.cz 

 

Soubory ke stažení

 

 Kolektivní členství:
image

 Mediální partner:
Barvy Profi

Kontaktní údaje:
ASOCIACE VÝROBCŮ NÁTĚROVÝCH HMOT ČR z.s.
Učňovská 100/1, 19000 Hrdlořezy, Hlavní město Praha
avnh@avnh.cz
Tel.: +420 266 106 421
Mobil: +420 602 261 727