Mezinárodní konference PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

44. konference s mezinárodní účastí Projektování a provoz povrchových úprav se koná 14. - 15. 3. 2018 v hotelu Pyramida v Praze 44 let tradice – záruka spolehlivosti a kvality Konference se koná ve spolupráci s Asociací korozních inženýrů, Českou společností povrchových úprav, Asociací českých a slovenských zinkoven, vědecko-výzkumnými ústavy, vysokoškolskými pracovišti, státními orgány, českými i zahraničními firmami, mediálními partnery. Konference se koná již několik let pod záštitou Hospodářské komory ČR.

Akce je určena pro široký okruh posluchačů: majitele lakoven, galvanizoven a zinkoven, konstruktéry, projektanty, technology a mistry povrchových úprav, řídící technicko-hospodářské pracovníky, pracovníky marketingu, odbytu, zásobování, výrobce, distributory a uživatele nátěrových hmot, požární a bezpečnostní techniky a další. 

Firmy mají možnost prezentace: stránková inzerce ve sborníku, krátké vystoupení zástupce firmy v programu konference a stoly k provádění obchodní, propagační a konzultační činnosti.

Informace u pořadatele:

   PhDr. Zdeňka Jelínková, CSc. - PPK

     + Dr. Zdeňka Trávníčková, CSc.           

     Korunní 67, 130 00 Praha 3

     E-mail: konferencepppu@seznam.cz 

                 www.konferencepppu.cz 

 

Soubory ke stažení

 

 Kolektivní členství:
image

Mediální partněři:
imageKontaktní údaje:
ASOCIACE VÝROBCŮ NÁTĚROVÝCH HMOT ČR z.s.
Učňovská 100/1, 19000 Hrdlořezy, Hlavní město Praha
avnh@avnh.cz
Tel.: +420 266 106 421
Mobil: +420 602 261 727